Akcje charytatywne

-

AKCJE CHARYTATYWNE

Jako stowarzyszenie LORDS angażujemy się w akcje mające na celu ratowanie zdrowia lokalnych mieszkańców. Sprawdźcie co udało nam się osiągnąć przy Waszej pomocy.

Charytatywny Parking na Berzynie 19 sierpnia 2023 r. 

Zbiórka nr 2023/3504/OR zbiórka na zakup sprzętu i pomocy dla dzieci z niepełnosprawnością - dla Małgosi Załuckiej i Madzi oraz Niny Adamczak. W ramach zebranych środków zakupiono koncentrator tlenu oraz membrany do inhalatora. 

Syców Pomaga dla Martyny - 26-27 listopada 2022 

Martyna Cabanek ma 21 lat. Mieszka w Dziadowej Kłodzie, tam ukończyła szkołę podstawową. Obecnie studiuje gospodarkę przestrzenną i w przyszłości chce projektować tereny zielone i przestrzeń publiczną. Niestety stwierdzono u niej złośliwy nowotwór żołądka. Dnia 17.10.2022 r. rozpoczęła się jej chemioterapię. Czeka ją resekcja tj. całkowite usunięcie żołądka oraz dieta do końce życia. Martyna jest bardzo pogodną osobą działającą społecznie między innymi w Skautach Europy czy w Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadowej Kłodzie. Celem biegu charytatywnego „Syców pomaga” 27.11.22. jest zbiórka funduszy na koszty związane z leczeniem tj. dojazdy, specjalistyczne żywienie i prawdopodobnie zakup pompy do żywienia jelitowego

Bieg charytatywny dla Martyny pod hasłem Syców Pomaga https://pl-pl.facebook.com/SycowPomaga  - ZBIÓRKA PUBLICZNA nr 2022/5045/OR
Informacje o biegu -informacje

Plakat

BENEFIS JANA ŻURKA - 25.03.2022

25 marca zapraszamy na wyjątkową uroczystość , podczas której wystąpią gościnnie dwa zespoły: Orkiestra Taneczna Wihajster oraz zespół Spoza Domu. Przewidziana jest zbiórka na rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu dla Pana Jana Żurka. Zbiórka otrzymała numer "2022/1025/OR"

plakat

BEZPŁATNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE - COVID

Ruszyliśmy z nową inicjatywą! Przez cały okres pandemii proponujemy wam bezpłatne konsultacje psychologiczne. Możecie je uzyskać w każdy wtorek środę i czwartek w godzinach 7:30 – 9:00 dzwoniąc pod numer 513 464 314 

 

JESTEM AKTYWNY POMAGAM - Maj 2021

Akcja Jestem aktywny/a Pomagam 

BIEG CHABER - kolejne edycje

Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami jest cykliczną imprezą promującą ideę biegam-pomagam. Co roku wspólnymi siłami zbieramy datki dla chorych z regionu wolsztyńskiego. 

Sprawdź poprzednie edycje i szczegóły http://biegchaber.blogspot.com/ 

Chaber edycja 2019 Chaber edycja 2018  Chaber 2017 Chaber 2016

ZBIÓRKA DLA CYPRIANA - akcja z młodzieżą w ramach projektu Zwolnieni z Teorii -2020/2021

Młodzież realizowała projekt "Słodkości dla miłości" w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" jako Stowarzyszenie służyliśmy im wsparciem merytorycznym w Zbiórce środków na leczenie Cypriana. 
O akcji możecie przeczytać tutaj 

Wolsztyn dla Alexa - 06.12.2019

Alex przyszedł na świat ze śmiertelną chorobą. Dzięki ogólnopolskiej zbiórce udało się zebrać potrzebną kwotę, aby Alex poleciał do USA na terapię genową! Wolsztynianie dołożyli do tego celu niemałą cegiełkę. Więcej o Alexie tutaj 

Ostrów Pomaga Bieg dla Martusi - 13.10.2019

Bieg charytatywny "Ostrów pomaga" - Bieg dla Martusi, organizowany dnia 13 października 2019 r. na terenie ośrodka sportowo-rekreacyjnego Piaski - Szczygliczka w Ostrowie Wlkp.
Do udziału w imprezie zaproszeni są mieszkańcy Ostrowa Wlkp. i okolic. Proponujemy trasy biegowe 5 km i 10 km ( 2 pętle po 5 km ) lub 5 km Nordic Walking na terenie Piaski - Szczygliczka w Ostrowie Wlkp. 
Więcej o akcji dla Martusi tutaj

Akcja Pomóż Tomkowi zobaczyć parowozy - maj 2019

Tomek Drzewiecki od wielu lat cierpi na barwnikowe zwyrodnienie siatkówki. Jego pasjami są: matematyka oraz parowozy. Od ponad pół roku dążymy do tego, aby pomóc mu zobaczyć parowozy własnymi oczyma. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy już połowę kwoty. Do celu już niedaleko!

Akcja pomóż Tomkowi zobaczyć parowozy

LICYTACJE DLA AGNIESZKI

Agnieszka cierpi na złośliwego raka piersi. Walczymy o to, aby pomóc jej przezwyciężyć tą paskudną chorobę. Prowadzimy serię licytacji książek, z których dochód w całości przeznaczony jest na leczenie Agnieszki. 

Zbiórka mebli i materiałów budowlanych

Pomóżmy wyremontować mieszkania potrzebującym! Zorganizowaliśmy Cały czas prowadzimy zbiórkę materiałów przydatnych przy remoncie oraz mebli, aby najbiedniejsi z naszego regionu żyli w godnych i zdrowych warunkach. 

 

Roztańczony Rynek dla Madzi i Niny -26.09.2015

Podczas imprezy prowadzona była zbiórka środków na zakupu specjalistycznego wózka oraz rehabilitację chorych sióstr Madzi i Niny z Belęcina gm. Siedlec, Zbiórka zarejestrowana pod nr 2015/3196/OR

Informację i plakat 

 

 

Już wkrótce kolejne akcje charytatywne! Jeśli potrzebujesz pomocy w promowaniu szczytnego celu – napisz do nas. Na pewno Ci w tym pomożemy. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda!

Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej. Przeglądając tę stronę internetową, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.